Informační deska

Stránky družstva BD Tyršova 2

Zdravím členy našeho družstva,

jelikož podle zákona č.90/2012 Sb. o obchodních korporacích máme povinnost zveřejňovat pozvánky na členské schůze na svých internetových stránkách, a jelikož už jsem slyšel v rozhlase, četl, atd., že pokud družstvo nemá webovky, může být jakákoliv členská schůze neplatná, a jelikož jsem dostal zatím nejlepší nabídku na provozování webových stránek, což je 59 Kč měsíčně (708 ročně), a jelikož je můžeme vyzkoušet měsíc zdarma, tak je zkouším a rozesílám Vám tento informační mail z těchto zatím provizorních stránek. Mrkněte na ně a dejte vědět, co na ně říkáte. Stránky jsou co nejjednodušší a je možno přes ně posílat fotky, dokumenty, informovat o schůzích a jakýchkoliv informacích družstva.

adresa je www.26782243.bytovedruzstvo.eu

Provozovatel stránek garantuje, že se cena za provoz nebude nikdy v budoucnu zvedat.

Petr Janda

Stránky provozuje

www.bytovedruzstvo.eu

Webové stránky pro bytová družstva a SVJ

Ing. Miloslav Marel

IČ: 76377687

+420 725 451 331 (toto je kontakt pouze na provozovatele webu a nikoliv na předsednictvo družstva / společenství)

 
 
 
Stránky družstva BD Tyršova 2 | Bytové družstvo Tyršova 2, Šumperk

Chyba

Chybová zpráva

  • Zadaný soubor temporary://fileDGXtXi nemohl být zkopírován, neboť cílová složka není správně nastavena. Může to být způsobeno problémem s právy k souboru či složce. Další informace jsou dostupné v systémovém logu.
  • Zadaný soubor temporary://filesvMPE9 nemohl být zkopírován, neboť cílová složka není správně nastavena. Může to být způsobeno problémem s právy k souboru či složce. Další informace jsou dostupné v systémovém logu.
  • Zadaný soubor temporary://fileDFwIm0 nemohl být zkopírován, neboť cílová složka není správně nastavena. Může to být způsobeno problémem s právy k souboru či složce. Další informace jsou dostupné v systémovém logu.
  • Zadaný soubor temporary://fileMmm84Q nemohl být zkopírován, neboť cílová složka není správně nastavena. Může to být způsobeno problémem s právy k souboru či složce. Další informace jsou dostupné v systémovém logu.
Na stránce došlo k neočekávané chybě. Zkuste to později.