Vloženo:
02.11.2015

Přečtěte si přílohu a napište co si o tom myslíte. Mít to musíme, kdyby se někdo rozhodl prodat byt. Otázka zní: Mám to objednat?

Vloženo:
07.12.2014

V týdnu od 8.12. do 12.12.2014 se u mně zastavte a nahlaste mi stav vodoměru...kvůli podpisu je nutno osobně.

Silvu Novákovou,Kamila Navrátila a paní Svozilovou prosím, aby vyslali své podnájemníky.

Děkuji, Petr Janda

Vloženo:
28.10.2014

Takže stránky našeho BD už jsou oficiálně zakoupeny a najdete je na adrese www.tyrsova2.bytovedruzstvo.eu. Pokud chce kterýkoliv člen družstva něco sdělit ostatním přes tyto webovky, je možné se na těchto stránkách přihlásit na úvodní straně a vložit příspěvek na informační desku. Váš příspěvek se rozešle na emaily jednotlivých členů.

Tady jsou údaje k přihlášení:
jméno - tyrsova2clen
heslo - 11332

Petr Janda

Vloženo:
06.09.2014

Zdravím členy našeho družstva,

Stránky provozuje

www.bytovedruzstvo.eu

Webové stránky pro bytová družstva a SVJ

Ing. Miloslav Marel

IČ: 76377687

+420 725 451 331 (toto je kontakt pouze na provozovatele webu a nikoliv na předsednictvo družstva / společenství)

 
 
 
| Bytové družstvo Tyršova 2, Šumperk

Chyba

Chybová zpráva

  • Zadaný soubor temporary://fileXx2vsf nemohl být zkopírován, neboť cílová složka není správně nastavena. Může to být způsobeno problémem s právy k souboru či složce. Další informace jsou dostupné v systémovém logu.
  • Zadaný soubor temporary://file5v3ili nemohl být zkopírován, neboť cílová složka není správně nastavena. Může to být způsobeno problémem s právy k souboru či složce. Další informace jsou dostupné v systémovém logu.
  • Zadaný soubor temporary://filePD5Kel nemohl být zkopírován, neboť cílová složka není správně nastavena. Může to být způsobeno problémem s právy k souboru či složce. Další informace jsou dostupné v systémovém logu.
  • Zadaný soubor temporary://fileNcES8n nemohl být zkopírován, neboť cílová složka není správně nastavena. Může to být způsobeno problémem s právy k souboru či složce. Další informace jsou dostupné v systémovém logu.
Na stránce došlo k neočekávané chybě. Zkuste to později.